Zanik krwawienia miesiączkowego po naklejeniu plastra

Witam, w piatek (w nocy lub rano) dostałam okres i zgodnie z instrukcją nakleiłam pierwszy plaster  przed upływem 24h (późnym popołudniem). O ile w pątek krwawienie było normalne (czyli zanim nakleiłam plaster), w sobote już bardzo skąpe, a w niedzielę praktycznie go nie było... Czytając wypowiedzi innych kobiet na forach internetowych, spotykam się raczej z opisami sytuacji odwrotnych. Czy jest to normalne? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wprowadzone do organizmu hormony zatrzymały krwawienie miesiączkowe. Nie ma powodów do obaw.

Pozdrawiam!