Zanik laktacji po stosowaniu laktatora

witam!!! 1,5 tyg temu urodzilam dziecko. ze względu na to ze biore leki na nadciśnienie to karmie małego sztucznym mlekiem, jednoczesnie staram sie sciagac pokarm z piersi. Jednakze dzis zauwazylam ze mleka w piersiach jest wrecz znikoma ilosc, czy wplyw ma na to ze zbyt malo razy scigalam (2 razy dziennie po 60 ml ). Jak tak to co mogę zrobić zeby pobudzic laktacje na nowo??

"w głowie" , trzeba myśleć o karmieniu ,patrzeć na dziecko przystawione do piersi, poczuć ssanie , W diecie dobrze robi zupa -krem z białej części pory , przepisy w Gotuj z Pascalem.