Zanik libido a poziom testosteronu

Witam mam testosteron wolny 12,27 pq/ml przy normie 4,5-42 i LH 2,72 przy normie 1,7-8,6 Od długiego czasu cierpię na depresję i newicę przy tym na zanik libido-czy można skutecznie i trwale podbnieść poziom tym hormonów .Nadmienie że poziom prolakytyny i testosteronu całkowitrego jest jest prawidłowy . Proszę o pomoc w tyej sprawie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza