Zanik miesiączki a stosowanie Vibin Mini

Witam moim prolemem jest zanik miesiączki używam tabletek Vibin już pół roku ostatnia miesiączka wystąpiła 5 pazdziernika powinnam dostać dzis nie dostałam mam uderzenia gorąca i strasznie bolały mnie strasznie jajniki dodam ze mam Migrene i ostry napad głowy jutro ide do lekarza swojego ginekologa ale prosiłabym już dzis o rade co jest nie tak ostatnio nie uprawiałam stosunku.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wystąpienie okresu zależy od równowagi hormonalnej organizmu i kilkudniowe opóźnienie mieści się w zakresie regularności cykli. Najprawdopodobniej Pan dolegliwości są wynikiem zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Pozdrawiam.