Zanik miesiączki a zastrzyki przeciwzakrzepowe

Witam. Mam pytanie co do miesiaczki. 5miesiecy temu urodzilam syna mialam normalny okres a w sierpniu mialam plamienie taki brazowy sluz i troche krwi przy oddawaniu moczu. Potem dostałam sluz gesty i duzo go jest . Do teraz od sierpnia nie mam miesiaczki co zrobic? Dodam ze dostawalam zastrzyki przeciw zakrzepowe w brzuch po ukaszeniu zmiji . Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Bez wykonania badań dodatkowych nie potrafię udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję wizytę u endokrynologa lub ginekologa.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski