Zanik miesiączki, mdłości, ucisk na pęcherzu i biały śluz a negatywny wynik testu ciążowego

Witam mam pewien problem dostalam tabletki 21 dni miesiaczka byla w tych 7 dniach i 4 miesiace temu dostalam tabletki na 28 dni i od tej pory nie mam wogole okresu dodam ze ostatnia miesiaczka byla bardzo skapa . I od 4 tygodni przestalam brac i myslalam ze dostane a tu nic myslalam ze jestm w ciazy zbiera mnie rano na wymioty spie wiecej niz zwykle mam ucisk na pecherzu sluz bialobrazowy gesty robilam test ale popoludniu i wyszedl negatywny nie wiem co robic prosze o rade
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

W okresie odstawienia środków antykoncepcyjnych, cykle mogą być bardzo nieregularne z powodu zaburzeń hormonalnych.
Niemniej jednak z powodu występujących objawów, wskazana jest konsultacja ginekologiczna.
Testy ciążowe powinny być wykonywane z porannego moczu, który jest najmniej rozwodniony.
W Pani przypadku wskazane jest także oznaczenie beta-hCG we krwi, co da jednoznaczny wynik, czy doszło do zapłodnienia.