Zanik miesiączki po roku od porodu

Witam,mam maly problem mianowicie jestem rok po porodzie i od pol roku zanikla mi miesiaczka... Posiadam ostatnio duzo stresu to fakt,ale to troche za dlugo,do lekarza zawsze mam pod gorke,brak czasu... Pojawialo mi sie na poczatku delikatne plamienie ktore trwalo z 2dni... Od niedawna pobolewa mnie znow cewka moczowa... Wiem,ze ciezko cos stwierdzic ale czy mam sie bac...

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to faktycznie na skutek stresu, wcześniej cykle były regularne? Nie obędzie się bez wizyty u ginekologa, usg i zapewne badań hormonalnych.
Pozdrawiam