Zanik miesiączki po tabletkach Naraya Plus

przez pół roku brałam Naraya Plus, niestety po nich okres prawie zanikł i lekarz zalecił mi Vibin. Moje pytanie jest czy jestem zabezpieczona jeśli wzielam wszystkie tabletki włącznie z placebo z opakowania Naraya i odraz przeszlam do tabletek Vibin?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Skuteczność antykoncepcyjna jest zachowana - nie ma powodów do niepokoju.