Zanik miesiączki u 30-latki

witam .chciałabym sie Pani spytać co może być przyczyną utraty miesiączki jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło pierwszy raz ,bardzo sie tego boje ale nie jestem w ciąży robiłam sobie test dwa razy ni nie ma zadnej szansy na ciąże po teście tylko jedna kreska ujemna ,co to może być dodam ze mam 30 lat z góry dziękuję za odpowiedz pozdrawiam ;)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeśli testy były robione w odpowiednim czasie i można wykluczyć ciąże, proponuję rozpocząć diagnostykę hormonalną.
Pozdrawiam