Zanik mięśni ciała bez osłabienia

dzień dobry. Mam pytanie. Czy możliwy jest zanik miesni ciala bez ich osłabienia? Czy osłabienie powinno pojawić się przed zanikiem czy może wystąpić później? od listopada miałam różne objawy typu pieczenie skory całego ciała, uczucie mokrych ubrań na sobie, bóle kolan, drgania punktowe mięśni. Większość minęła oprócz tych drgań mięśni, pojawiło się cos co przypomina zanik mięśni szczególnie w okolicy kolan, policzki, miedzy kciukiem a palcem wskazującym. Nie czuje jednak osłabienia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.