Zanik mięśni i cukrzyca u 8-letniego dziecka

Moje dziecko horuje na zanik mięśni oraz cukrzycę ma8 lat mamy pompę ale ma wysoką glikemie co robić

Dzień dobry,

Proszę udać się z dzieckiem do dobrego diabetologa, który tak ustawi przepływy insuliny w pompie (bazę i bolusy), aby cukry były prawidłowe. Proszę przed wizytą dokładnie zapisywać wartości glikemii, tak, aby lekarz mógł precyzyjniej dobrać dziecku dawki. Proszę wykonać również przynajmniej jeden pełny profil glikemii z godz. 22:00, 24:00 i między 3 a 4 w nocy.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz