Zanik mięśnia policzkowego zwanego zespołem Romberga

Witam, Jestem 36 latkiem z Łodzi po trzech operacjach plastycznych policzka z uwagi na zanik mięśnia policzkowego zwanego zespołem Romberga. Policzek nadal jest zapadnięty. Co mam z tym zrobić . Czy teraz medycyna jest w stanie mi w tym pomóc bo 15 lat temu pozostała mi jedynie operacja plastyczna , która nie pomogła aby tego nie było widać. Czy może Pan doktor zaproponować mi jakieś rozwiązanie w tej sytuacji ? Pozdrawiam,

Zespół Parry'ego-Romberga cechuje się niestety postępem w zanikach mięśni i towarzyszą temu również liczne objawy neurologiczne z drgawkami włącznie. W zależności od Pana stanu mozna byłoby się pokusić o zrobienie (zapewne) jednostronnej wolumetrii kwasem hialuronowym lub hydroksyapatytem wapnia ale zależy to od Pana stanu klinicznego, opinii neurologa i lekarza prowadzącego.