Zanik móżdżku w wyniku badania MRI

Witam dla mnie jest to dziwne ponieważ badanie mri głowy wykazało zanik móżdżku z dość dużym zbiornikiem wielkim,a Instytut Neurologii w W-wa wykluczył ataksję rdzeniowo móżdżkową typu 1,2,3(SCA1,2i3) proszę o jakiekolwiek sugestie bo z tym problemem już borykam się dłuższy czas

" badanie MRI głowy wykazało zanik móżdżku z dość dużym zbiornikiem wielkim"

opisane odmiany budowy CUN nie muszą powodować objawów patologicznych...
Czy są zaburzenia równowagi?, zawroty głowy ?
Pozdrawiam