Zanik nerwów wzrokowych

witam stwierdzono u mnie zanik nerwów wzrokowych.upośledzenie wzroku jest bardzo duże i uniemożliwia normalne funkcjonowanie .nie wiadomo jaka jest przyczyna i pomimo wielu badań lekarze nie umieją postawić odpowiedniej diagnozy .słyszałam że jedyna nadzieja w leczeniu komórkami macierzystymi.czy taka możliwosć leczenia jest czy może będzie w Polsce? nie wiem czy jest szansa u nas w kraju na to leczenie .proszę o pomoc i ewentualnie wskazanie ośrodka w kraju dziękujję

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście nigdy o takim leczeniu w Polsce nie słyszałem. Proponuję udać się do okulisty i powiedzieć o zasłyszanej możliwości leczenia. Sądzę, że lekarz ten będzie najlepiej zorientowany, być może gdzieś w Polsce prowadzone jest badanie kliniczne, dlatego mogę jedynie zaproponować udanie się do okulisty w ośrodku akademickim.