Zanik ochoty na seks z partnerką

Witam, jestem mężczyzną w wieku 20 lat, który rozpoczął swoje życie seksualne w wieku 15 lat. Nie odczuwam spadku popędu seksualnego ale przestałem mieć ochotę na kochanie się z moją dziewczyną. Z jednej strony bym bardzo chciał ale gdy dochodzi do tego to mi mija ochota. Nie wiem czy to nie jest spowodowane przerwą w związku i po pewnym czasie powrotem do dziewczyny tej samej. Jest to ciężka sytuacja bo zależy mi na niej ale wydarzenia z przeszłości blokują mnie przed nią.

Problem nie powinien być rozważany internetowo, to zbyt delikatne i złożone sprawy.
Być może wizyta u psychologa seksuologa pozwoli Panu uporządkować swoje emocje i uczucia.
Należy słuchać swojego organizmu i nie zmuszać się do aktywności seksualnej, jeśli do partnerki ma się ambiwalentną postawę.
Na Pana miejscu skorzystałbym z konsultacji psychologa seksuologa.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com