Zanik okresu, anoreksja i wynik badań hormonalnych

Dzień dobry,mam 21 lat,chorowałam na anoreksję-zanik okresu ok 4 lata,po wyleczeniu wrócił naturalnie(kwiecień)i znów zanikł(sierpień)mimo właściwej wagi.Ostatnio-skąpe,ciemne krwawienie(mam też stan zapalny w pochwie).Odebrałam dziś wyniki: Estradiol 40,65 FSH 5,74 LH 3,07 Prolaktyna wyjściowa: 4,98 PRL po metoclopramidzie: 71,2 Procentowy wzrost: 1329 (max. jest 1000) CA 125: 13,42 Czytałam,że wzrost PRL powyżej 6-krotny oznacza hiperprolaktynemię a ja mam 14-krotny.Co to oznacza i co robić?

Witam serdecznie. U większości zdrowych kobiet poziom antygenu nowotworowego CA-125 nie przekracza 35 j/ml- czyli Pani wynik mieści się w granicach normy. Odnośnie prolaktyny to wyjściowy jej poziom był prawidłowy. Hiperprolaktynemia czynnościowa rozpoznawana jest po teście z metoklopramidem – po podaniu 10 mg metoklopramidu powinien wystąpić CONAJMNIEJ sześciokrotny wzrost stężenia co oznacza iż ten wynik także jest prawidłowy. Aby oceniać pozostałe poziomy hormonów musiałabym znać dzień cyklu, w którym zostało wykonane badanie. Jednak na pierwszy rzut oka nie wydają się one przekraczające normy.