Zanik pełnego wzwodu u 19-latka

Witam ! Ja mam 19 lat . Ale jest tak że mam problem z moim sprzętem .Po prostu mam pełeń wzwód ale to chwilowo . Jeśli się podniecam owszem jest i to bardzo. A jeśli przestanie czasami dotykać zanika. Boję się ze jak bedziemy to robić to mi opadnie. nie zadowolę ! Proszę o pomoc. Tak to mam że czasami pomyślę a już działa to . Tylko czasami opada przy niej jak to poprawić ! ? prosze o pomoc . Może jakiś suplement diety oraz samo poprawa pewnosci itd ? proszę o pomoc ?

Witaj!
Aby postawić panu pełną diagnozę i panu pomóc to najlepiej jak umówi się pan na wizytę - po poradę do seksuologa osobiście w swojej okolicy . Natomiast może być wiele przyczyn takiego stanu także takich, jak pańskie obawy co do sprawności pana organu, choć jeszcze nic takiego się nie zdarzyło i bez szczegółowego opisu na forum nie bardzo można panu pomóc. Pozdrawiam

W młodym wieku, u niedoświadczonych - zbyt krótki wzwód (erectio brevis) występuje zwykle z powodów psychologicznych.
Choć widzimy i wpływy somatyczne (marihuana, sterydy, inne środki psychoaktywne).
Jesli przyczyną jest "nerwowość", to zachęca się do oswojenia się z Partnerką. Jeśli to nie wystarcza, to wskazana wizyta u seksuologa.
Stosowanie środków na własną rękę jest zwykle nieskuteczne i specjaliści ostrzegają przed komercyjną ich reklamą.
Pozdrawiam. JW, Poznań.