Zanik piersi po urodzeniu dwójki dzieci

witam mam 26 lat i po2 ciązach moje piersi zniknęły zawsze były małe a teraz nie ma ich wcale wiszą tylko jakieś malce.Nienawidzę się za to nie lubię jak się mnie dotyka jak się kąpie to płaczę nie mogę na to patrzeć to ze nałoży się gruby stanik mnie nie pociesza bo wiem ze to nie moje:( bardzo dużo schudłam i chudnę dalej.Co zrobić z piersiami nie stać mnie na operację która jest moim marzeniem.

Lek. Marta Gryszkiewicz

W tej sytuacji operacja plastyczna wydaje się być jedynym rozwiązaniem.