Zanik tłuszczowy węzła chłonnego i tkanka tłuszczowa bez uszkodzenia

witam co to znaczy zanik tluszczowy wezła chłonnego i tkanka tłuszczowa bez uszkodzenia ,czy powinnam cos z tym zrobic czy tez zostawic do obserwacji ,powiem tylko ze w szyj wezły chłonne mam w pakietach ,pozdrawiam

Nie wiem dlaczego było wykonywane badanie! Proszę omówić temat z lekarzem zlecającym badanie!!! Ps.w opisie badania nic nie mówi się na temat podejrzenia nowotworu. zż