Zanik uczuć przy wyborze partnera

19l. Od roku lub dwóch zauważyłem spadek "uczuć" u siebie. Nie zauraczam się, nie zakochuję, nikt nie jest w stanie wywrzeć na mnie większego wrażenia, jeśli chodzi o wygląd. Jestem pewny siebie, nie boję się już odrzucenia na początku choć po rozwinieciu się znajomosci jesli spotykam się z odrzuceniem zaczynam walczyć, po zdobyciu już mi nie zalezy. Nie chcę nikogo ranić więcej, chcę rozwiązać ten problem. Uważam się za atrakcyjną, ciekawą i zabawna osobę, choć mam problemy z zaufaniem do ludzi

Jeśli trudności wiążą się z zaufaniem w relacjach warto skonsultować się z psychologiem. Przyjrzeć przyczynom- emocjonalnym- zaburzeń relacyjnych, obniżonego poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Może to wynikać w wcześniejszych doświadczeń czy zranień. Zrozumienie i zmiana, pozwoli na bardziej satysfakcjonujące relacje, w tym zaufanie i zakochanie się.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza