Zanik wzrostu oraz drgawki w rękach, zawroty głowy i bóle pleców u 13-latki

Witam, mam problem córką ma 13lat i 157 cm zawsze była największa z klasy a teraz przestała rosnąć już od 2 lat ma miesiączkę.Czy jeszcze urośnie?Czy powinna dostawać suplementy i jakie?Razem z mężem mamy około 176.Może to być choroba ma też drgawki w rękach i zawroty głowy bule pleców. Napewno ta nie przez jakieś narkotyki lub papierosy.Czy powinna iść do lekarza? 2lata temu byliśmy na badaniach z powodów częstych bólów głowy ale wszystkie badania wyszły prawidłowo. Proszę o szybką odp.

Dziewczynka rośnie zwykle do 2lat po pierwszej miesiączce. Może jeszcze urosnąć , ale niewiele. Pozostałe dolegliwości wymagają wizyty u lekarza PÓZ oraz prawdopodobnie u neurologa