Zanik wzwodu członka u nastolatka

Witam.Mam wielki problem.Otóż mam 18 lat i już dwa razy chcieliśmy się kochać z dziewczyną.Jednak stosunek uniemożliwił zanik wzwodu mojego członka.Dodam,że od czasu do czasu masturbuję się,nie pije ,nie palę,nie zażywam narkotyków.Dodam ,że gdy się nawzajem masturbujemy mój członek nie ma problemów z wzwodem i wytrysk również występuje.Zauważyłem ,że gdy nakładam prezerwatywę to tracę erekcję.Jest to problem leżący po stronie środka antykoncepcyjnego czy może coś innego? Proszę o pomoc.

Witam, należałoby zobaczyć jak będzie rozwijać się sytuacja w momencie gdy zastosują Państwo inny środek antykoncepcyjny. Możliwe jest również, że nie opanował Pan do perfekcji zakładania prezerwatywy i odczuwa Pan stres związany z wykonaniem tej czynności (zwłaszcza szybko i na oczach partnerki). Inna możliwa przyczyna to fakt, że w czasie nakładania prezerwatywy pieszczoty ustają więc poziom podniecenia może spadać. Dodając do tego stres (np. czy się sprawdzę, czy będzie dobrze etc) może wystąpić zanik erekcji. Pozdrawiam, Karolina Piotrowska