Zanik wzwodu i podniecenia podczas próby stosunku z partnerką

Witam Mam 20 lat, mam dziewczyne od 4 miesiecy. Planujemy sie kochac kiedy co do czego ma dojsc to niestety nie czuje podniecenia i w koncu brak wzwodu ( na chwile jest, a pozniej jego brak). Wczesniej tego problemu nie bylo, byl pelen wzwod i wgl bylo dobrze. Stalo to sie tak z dnia na dzien i nie wiem co mi jest. Ona chce sie kochac, a ja rowniez chce lecz nie moge, widze jej smutek. Co mogloby mi byc co moglbym z tym zrobic aby bylo lepiej i czy wgl bedzie poprawa bo czuje sie zazenowany.

Lek. Tomasz Budlewski

Witam, przyczyn Pana dolegliwości może być wiele. Proponuję udać się do seksuologa. Bez dodatkowych informacji mogę jedynie tyle doradzić.