Zanik wzwodu po założeniu prezerwatywy

Pytanie moje polega na tym ze w momencie uprawiania stosunku z moją dziewczyną gra wstępna przebiega bardzo dobrze penis mam w wzodzie, w momencie zakładania prezerwatywy chwilke jest dobrze a później opada i jakis czas nie da sie nic zrobić żeby wzwód powrócił. Dodam ze piłem duzo kawy i pale papierosy. Po tej sytuacji zredukowałem papierosy i kawe do zera. prosze o odpowiedz bo to dla mnie i mojej partnerki bardzo ważne

Papierosy są zabójcze dla erekcji (smoła!), ale zwykle zaburzenia mają więcej przyczyn.
Pozdrawiam. JW, Poznań.