Zanik wzwodu podczas pettingu

Witam.Mam pytanie dot. wzwodu.Razem z dziewczyna od jakichs 2mies. uprawiamy petting,a konkretnie ocieram sie o nia czlonkiem przez spodnie,pieszcze jej szye i piersi.Ona z kolei dotyka mojego penisa,czasami nim rusza.Moje pytanie brzmi czy mam powod do niepokoju,jesli po paru godz.(ok.3,4)czasami po 1godz. nie mam juz pelnego wzwodu?Czasami jest tak ze ocieram sie o nia co sprawia mi przyjemnosc i osiagam wzwod(tez nie zawsze pelny)i w chwili gdy ona zaczyna zaczyna mi obciagac to go trace.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę udać się do lekarza seksuologa celem konsultacji i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Pozdrawiam.

Długo utrzymujący się wzwód, mimo stymulacji, bez szybkiej ejakulacji - to pozytywna cecha.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl