Zanik wzwodu podczas próby pierwszych stosunków

Witam mam problem. Razem ze swoją dziewczyną chcemy zacząć współżyć ale mamy problem. Ostatnio mam problemy ze wzwodem. Mam 18 lat i jestem wolny od nałogów i używek. Aktywny sportowiec. Nie jestem uzależniony od masturbacji. Chcemy zacząć współżyć ale mój członek odmawia mi posłuszeństwa. Petting i te sprawy , penis w zwodzie a gdy chcemy czegoś więcej szybko mi opada. Nie wiem co mam robić z tym problemem iż jest to bardzo krępujące. Proszę o jakąś poradę bo nie wiem co mam z tym zrobić.

Witam !

U wielu młodych mężczyzn występuje stres sytuacyjny podczas pierwszych stosunków , ponieważ nie mam możliwości panu na forum odpowiedzieć - za mało informacji,proszę skontaktować się z seksuologiem w swoim mieście . Pozdrawiam

Być może nie cały organizm czuje się gotowy do pełnego współżycia...
Czasami warto pozostać na etapie pettingu jakiś czas, aż się penis "oswoi"...
Drugą opcją jest wizyta u lekarza seksuologa.
Problemy z inicjacją to powszechna sprawa w gabinetach seksuologów.
Niezależnie od decyzji także problem regulacji płodności powinien być skutecznie rozwiązany.
Pozdrawiam. JW, Poznań.