Zanik wzwodu podczas próby zbliżenia a uzależnienie od masturbacji

Witam. Mam problem i ciężko mi z tym, wiec postanowiłem napisać. Mam 18 lat i niedawno zacząłem uprawiać sex z kobieta. Problem leży w tym ze ciężko u mnie ze wzwodem. Jeżeli mi stanie to po chwili mi opada. Przyczyna może być duża ilość masturbacji? Jeżeli tak to jak przestać albo zmniejszyć do minimum.

Tylko wizyta u lekarza seksuologa, dokladnie zebrany wywiad i ew. badania mogą ustalić przyczynę i zaradzić problemowi. Zachęcam do wizyty. Pozdrawiam. JW, Poznań.