Zanik wzwodu podczas stosunku z partnerką

witam, mam problem ze wzwodem, moja partnerka jest badzo doswiadczona ja nie, kiedy dochodzi do wzwodu czesto gdy jestem w srodku, nagle wzwod maleje, czasem tez wzwod nie jest pelny, z czym problem ? :(

Dzień dobry!

Domyślam się, że różnica w poziomie doświadczenia seksualnego, o której Pan pisze, powoduje Pana stres, lęk i obawy, nadmierne napięcie emocjonalne podczas zbliżeń - a to jest właśnie jedna z najczęstszych przyczyn zaburzeń erekcji u młodych mężczyzn, którzy rozpoczynają dopiero (po raz pierwszy lub po dłużej przerwie albo z nową partnerką) swoje życie seksualne. Oczywiście, warto także wykluczyć ewentualne przyczyny zdrowotne niepełnej erekcji lub np. utrwalone nawyki masturbacyjne.

Pozdrawiam!