Zanik zwodu podczas próby drugiego stosunku

witam mam pewien problem od pewnego czasu dzieje sie cos ze mną dziwnego.... do tej pory wraz ze swoją partnerką kochalismy sie kilka razy pod rzad a od jakis kilku miesięcy tylko raz a kiedy jestem gotowy drugi natychmiast opadam podczas stosunku.... czy to cos poważnego jak temu zaradzic....dodam że od pewnego czasu moja partnerka masturbuje mnie....

Może warto spojrzeć na seks, jako na to wszystko, co dzieje się między partnerami, także pasywne sposoby, bycie ze sobą, a nie głównie "robienie miłości"...?
Podsumowując, nie uważam, że nastąpił jakiś problem kliniczny, który wymagałby pomocy medycznej.
Prawdopodobnie nastąpi zwyżka formy, ale sugeruję zachować umiar, nie zachowywać się "maksymalnie", ale "optymalnie".
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl