Zanikająca erekcja podczas stosunku

Witam mam problem z erekcja ktora zanika podczas stosunku zdarza sie to od roku bez konkretnego powodu wcześniej przpuszczalem ze jest "za mokro" ale chyba nie w tym problem mam 30 lat i dużo pale ale czy możliwe jest żeby papierosy mialy aż tak nagly wpływ na to masturbacja nie jest problemem robie to rzadko czuje podniecenie lecz po kilku minutowym stosunku wzwod zanika do jakiego lekarza powinien sie udac i jakie moga byc przyczyny takiej sytuacji

Zaburzenia erekcji w większości przypadków są problemem złożonym i wymagają dokładnej diagnostyki. Zaburzenia erekcji mogą występować z powodu czynników psychologicznych, organicznych lub hormonalnych. Mogą pojawić się również jako efekt uboczny leków stosowanych w celu leczenia innych chorób.

Trzeba zaznaczyć, że palenie negatywnie wpływa na stan zdrowia naczyń krwionośnych i tym samym może przyczynić się do powstania problemu zaburzeń erekcji.

Więcej informacji na temat problemów z potencją oraz diagnostyki zaburzeń erekcji może Pan znaleźć na http://www.centrumseksuologiczne.pl

Pierwszym krokiem do poprawy swojej sprawności seksualnej jest rzucenie palenia. Uznaje się, że palenie znacznie zwiększa ryzyko impotencji u mężczyzn po 30 roku życia. Mechanizmów wpływu palenia na potencje jest wiele. Nikotynizm wpływa negatywnie na układ krążenia powodując min. ograniczony dopływ krwi tętniczej do prącia; uszkodzenia nabłonka, odpowiedzialnego za wydzielanie tlenku azotu, niezbędnego w procesie erekcji; miażdżyce naczyń krwionośnych czy uszkodzenie mechanizmu zastawkowego zatrzymującego krew w prąciu.
Konieczne jest również udanie się w pierwszej kolejności do lekarza urologa w celu dokładnej diagnostyki i uzyskania dalszych zaleceń. Zasadna byłaby także konsultacja z kardiologiem - zaburzenia wzwodu są niekiedy traktowane jako predyktor chorób sercowo-naczyniowych.

Pozdrawiam!