Zanikające plamienie a wczesna ciąża

Witam, 29 czerwca bylam na wizycie u ginekologa- stwierdzona wczesna ciaze (4tydzien i puste jajo plodowe) 8 lipca trafilam do szpitala z krwawieniem, jajo plodowe wciaz bylo puste a lekarz stwierdzil ze mam sie przygotować na poronienie jednoczesnie dal duphaston. Wczoraj ( 9lipca) wieczorem krwawienie bardzo sie nasililo, a dzis juz jest to zwykle plamienie ktore praktycznie juz zanika. Wizyte mam za dwa dni. Prosze o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.