Zaniki korowe mózgu w okolicach czołowych

zaniki korowe mózgu w okolicach czołowych i na sklepistości mózgu i w okolicz wtórnym poszerzeniem przestrzenie podpajęczynówkowych . Umiarkowanie poszerzone przestrzenie podpajeczynówkowe w przy przednich biegunach płatów sklepieniowych pozostałe przestrzenie podpajęczynówkowe w normie struktury mózgowia bez zmian ogniskowych o prawidłowej intensywności sygnału układ komorowy prawidłowej szerokości i sygnału . co dalej z tym robić

Proszę z wynikiem udać się do neurologa. W tym wieku w obrębie mózgu nie powinno być zaników.
Być może jednak taka jest Pani "uroda" ale wymaga to wyjaśnienia tj wywiadu i badania.