Zaniki pamięci i koncentracji u 32-latka

Mój partner (32 lata) ma zaniki pamięci, bywa że długo rozmawiamy np. o jakims filmie a nastepnego dnia twierdzi że nigdy go nie widział i rozmowy też nie pamięta. Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Dodatkowo ma momenty kiedy "zwalnia" i robi wszystko tak powolnie, aż sam mówi że mu to przeszkadza. Nie jest w stanie w ogóle się skoncentrować. Jak był mały miał wypadek i trepanację czaszki, czy to może mieć związek? Co to może być?do jakiego lekarza się z tym zgłosić? Jakie badania?

Witam,

rozumiem Pańskie zmartwienie, jednakże trudno o rzetelną diagnozę poprzez kontakt Internetowy i na podstawie kilku zdań, przekazanych przez Pana drogą elektroniczną.
Proszę omówić swoje spostrzeżenia z lekarzem neurologiem i psychologiem (w rejonowej poradni zdrowia psychicznego, może Pan umówić się na konsultację z psychologiem- nie jest wymagane skierowanie).

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf