Zaniki pamięci i nocne lęki po upadku z wysokości

witam jestem po upadku z wysokosci ok 4 m od wypadku minelo 3 miesiace od jakiegos czasu mam coraz gorsze obawy mam zaniki pamieci nachodzom mnie nocne leki mam skierowanie od neurologa na rechabilitacje ale dostane sie dopiero za rok a czuje sie psichicznie coraz gorzej prosze o pomoc

Witam,jeżeli po urazie głowy dzieje się coś niepokojącego, neurolog najczęściej kieruje na badanie tomograficzne, które wyklucza lub potwierdza powstanie czegoś niebezpiecznego w obrębie OUN. Jeżeli miał Pan to badanie i nie stwierdzono niczego co wymagałoby innych działań niż rehabilitacja to Pana objawy mają zapewne podłoże emocjonalne. Proszę udać się do lekarza psychiatry po leki uspokajające lub do psychoterapeuty, który podpowie w jaki sposób ćwiczyć np umiejętność relaksacji.Pozdrawiam