Zaniki pamięci i zaburzenia koncentracji u 24-letniego mężczyzny

Mężczyzna 24 lata, mam zaniki pamięci i zaburzenia koncentracji jak to leczyć?oprócz tego brałem efectin,rispolect,efevelon,olanzapin,aprosuprid,obecnie teraz olanzin na noc a mimo tego mam zaburzenia snu i nie mogę wyleżeć w jednej pozycji, mówię do siebie wewnętrznym głosem.Jak podnieść swoją niską samoocenę i poczucie wartości? psycholog mi nie pomógł a byłem u dwóch.Leczę się od roku psychiatrycznie,ale nadal mam depresję i nerwicę, straciłem pracę i to mnie załamało,nie mogę jej znaleźć.

Witam serdecznie. Chciałbym Panu polecić udać się jeszcze do innych terapeutów. Być może na tych których Pan trafił nie trafili do Pana. Spróbować sił w innym podejściu / nurcie terapeutycznym - jeśli chodzi o pomoc z samopoczuciu.

Pozdrawiam serdecznie.