Zaniki pamięci, nerwowość a odpowiednia terapia

Nie radze sobie w ogóle ze swoimi nerwami nie panuje nad tym boje się ze zrobię sobie krzywdę denerwuje mnie wszystko jeden lekarz proponowal mi szpital mam nawet zaniki pamięci co mam robic?

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym - po zbadaniu - może określić jaka metoda / forma leczenia będzie dla Pani najlepsza (psychoterapia i/lub farmakoterapia; ambulatoryjnie vs szpital ?).

Dobry wieczór,
Proszę rozważyć propozycję lekarza, ponieważ widział on Panią w kontakcie osobistym i mógł bezpośrednio ocenić zasadność leczenia na oddziale. Proponuję ponowną konsultację, najlepiej z zaufanym psychiatrą, i wspólne podjęcie decyzji odnośnie dalszych kroków.
Pozdrawiam,
Katarzyna Batugowska