Zaniki pamięci, zaburzenia równowagi i brak koncentracji

mam zaniki pamięci zachwiania równowagi, brak koncentracji! jestem często pobudzona! nerwowa, rozkojarzona czy to choroba mózgu?

Witam serdecznie. Na podstawie tak małej ilości danych trudno stwierdzić, jaka to choroba. Radziłabym na początek udać się do lekarza rodzinnego oraz do neurologa. Jeżeli lekarze wykluczą przyczynę somatyczną należałoby rozważać, czy dręczące Panią objawy nie są wywołane zaburzeniami nerwicowymi. W tym wypadku należałoby się udać do doświadczonego psychologa - psychoterapeuty i rozpocząć psychoterapię. Proszę więc zacząć diagnostykę. Pozdrawiam. Małgorzata Danielewicz

Witam,
nie można z tak zdawkowych informacji postawić diagnozy. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wykluczenie medycznych przyczyn dolegliwości. Jeżeli, po odpowiednich badaniach, okaże się, że nie są spowodowane somatycznie można udać się do psychoterapeuty.
Pozdrawiam.