Zaniki pamięci, zawroty głowy, trzęsące się ręce

witam. od tygodnia czuję się otępiała, mam zawroty głowy , zaniki pamięci , czuję jakieś dziwne lęki trzęsą mi się ręce gdy z kimś rozmawiam , i serce bije mi mocniej niż zawsze nie mogę usiedzieć w miejscu i gorzej widzę dodam że mam 32 lata i to tylko część obiawów niewiem do jakiego lekarza mam się udać do neurologa czy psychologa wcześniej miałam ataki nerwicy czy to może być nawrót choroby?

Najlepiej równolegle skonsultować się z neurologiem i psychiatrą, ocenią medyczne podłoże Pani objawów i ewentualnie zaopatrzą w leki.
Jednak jeżeli miała Pani w przeszłości zaburzenia lękowe, warto pracować w ramach psychoterapii nad tym, by zapobiegać nawrotom, by lepiej poznać reakcje swojego ciała, nauczyć się opanowywać stres itp.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza