Zaniki pulsu i napadowe migotanie komór

Witam. Moj tata ma zaniki pulsu. Choruje na napadowe migotania komor... byl u kardiologa... ale jakos ogolnie powiedzial ze dzis nie ma czasu zrobic mu echo... prywatnie zrobikismy holtera. Wykazalo na 10godzin 11 utraconych pulsow.. tata dzis zle sie czuje.. uczucie jakby ciezkiego oddechu.. jakby meczylo go oddechanie.. dyskomfort w klatce i czasem kolotanie. Czy powinnam wrocic odrazu do innego kardiologa czy czekac 2 tyg na kolejna wizyte. Dziekuje za pomoc !

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

za mało jest danych aby określić postępowanie. Jeśli się Państwo nie pokoją sugeruję przyspieszoną wizytę u kardiologa.

Pozdrawiam.