Zaniknięcie objawów w 10 tygodniu ciąży

prosze o pomoc czy to normalne ze w 10 tyg ciazy i 3 dniu objawy ciazy ustaja? wlasciwie praktycznie sie ich nie czuje. czasem tylko na moment zaboli brzuch czy przez chwile poczuje sie nudnosci..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Zdecydowanie nie powinna się Pani niepokoić. Zbliża się Pani bowiem do 2 trymestru, który jest najbardziej komfortowym czasem dla kobiety ciężarnej i charakteryzuje się najmniejszą ilością nieprzyjemnych objawów. Jeśli jednak ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości przebiegu ciąży proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.