Zaniżona koncentracja plemników a problemy z zajściem w ciążę

Witam Uprzejmie proszę o pomoc, mój mąż robił badanie nasienia wszystko wyszło w normie oprócz koncentracji plemnikow mln/ml wyszło 4,46 (-) a norma jest od 15,00. Uprzejmie proszę o pomoc czy to jest poważny problem i czy da się z tym cos zrobić? Jestem po dwoch poronieniach nie mamy problemu z zajsciem w ciąże tylko z donoszeniem poronienia ok 6 tygodnia.

Lek. Tomasz Budlewski

jezeli nie ma problemu z zajsicem w ciaże tylko z donoszeniem to konieczna jest diagnostyka u Pani, ewentualnie u meza morfologii plemnikow. ich ilosc w tym momencie nie ma takiego znaczneia.