Zanoszenie się dziecka podczas płaczu

mam pytanie moje dziecko zanosi sie jak płacze jak uderzy sie czy podczas zatrzyku a ma miec zabieg w lutym istrasznie sie boje czy to sie leczy? jak temu zaradzic/ zanosi sie od urodzenia a ma 1 i 2 miesiace

Czy "zanoszenie się" oznacza histerię, łkanie, czy też przeciągły krzyk? trudno powiedzieć niestety jak Pani pomóc bez określenia o co chodzi. W każdym bądź razie - przede wszystkim trzeba być modelem dla dziecka. Dzieci w tym wieku czują i obserwują bliskie osoby dorosłe. Jeżeli Pani się boi jak dziecko zareaguje w danej sytuacji, wtedy dziecko czuje pani strach i samo się boi. Proszę stosować zasadę spokojna mama=spokojne dziecko. Pozdrawiam.