Zanoszenie się od płaczu przez 16-miesięczne dziecko

Witam. Moja córeczka ma 16 miesięcy. Praktycznie codziennie zdarza jej się zanieść podczas płaczu. Ogólnie jest pogodna i wesoła ale jeśli coś chce a nie możemy jej dac to płacze. Lub gdy się uderzy. Również podczas mycia włosów płacze i się zanosi. Raz się nawet zdarzyło że zwymiotowala. trwa to doslownie moment. Dmuvhamy jej w nosek. o czym to może świadczyć?bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza pediatry. po badaniu będzie można cos więcej powiedzieć.