Zaokrąglony brzuch a możliwość ciąży

Witam mam problem otoz kochalam sie z moim partnerem tydzien przed miesiaczka cykle mam co 27 i normalnie po tygodniu dostalam okres, tzn wszedl we mnie i kochalismy sie tak przez ok.5 minut i potem wyszedl ale nie skonczyl we mnie czy moglam zajsc w ciaze mimo ze dostalam okres po tygodniu ? robilam juz 6 testow ciazowych i kazdy negatywny robilam co 2 dni ale mam objawy ciazy i to mnie martwi i do tego wydaje mi sie ze zaokraglil mi sie brzuch od naszego stosunku minelo 3 tygodnie :(

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciąża jest mało prawdopodobna w opisanym powyżej przypadku. Pozdrawiam