Zaokrąglony kręgosłup u niemowlaka

Witam. Prosze o odpowiedz na moje pytanie. Moj syn ma 9,5 miesiaca gdy siedzi ma zaokraglony kregoslup do tej pory. Nie dawalam go do siedzenia dopoki Sam nie usiadl. Raczkuje wstaje obok mebli od 7 miesiaca. Jest bardzo aktywny i ruchliwy. Nie siedzi zbyt dlugo Bo caly czas jest w ruchu. Natomiast jak siedzi ma zaokraglony i wystajacy kregoslup. Podczas raczkowania, stania krefoslup jest prostu i nie wystaje. Czy powinnam zglosic sie do lekarza z tym?

Lek. Tomasz Budlewski

tak proszę udać się do lekarza ortopedy dzieciego., po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzięc.