Zaostrzenia kostne na przednich krawędziach trzonów kręgów

Witam, mam delikatne zawroty głowy pojawiajace się podczas ruchu , zrobiłam rtg odcinka szyjnego w 2 projekcjach i czynnościowe. Na wyniku mam napisane: zaostrzenia kostne na przednich krawędziach trzonów kręgów. Pozostałe bez zmian. Czy te zaostrzenia mogą powodować zawroty? Wspomnę tylko, że po masażu mam wrażenie, że te zawroty słabną. Pozdrawiam, Emilia (33l)

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
RTG do omówienia i interpretacji klinicznej
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam