Zaostrzenia krawędzi powierzchni stawowych kości piszczelowych i rzepek

Witam serdecznie, Bardzo proszę o interpretację wyników RTG stawu kolanowego AP + bok obu: Zaostrzenia krawędzi powierzchni stawowych kości piszczelowych i rzepek; Niewielkie zwapnienia w rzucie przyśrodkowego przedziału szpary stawowej lewego stawu kolanowego. Dodam jeszcze, że mam 26 lat, 4 lata miałam zabieg artroskopii (pęknięta łąkotka w lewym kolanie). Dziękuję ślicznie i pozdrawiam.

Witam. Artroskopia sprzed 4 lat nie miała nic do obecnych zmian. Rozpoczynają się zmiany zwyrodnieniowe stawów kolanowych. To oczywiście trzeba zestawić z objawami, które Pani ma a nie opisała ich tutaj. Proszę się udać do ortopedy celem konsultacji i zaleceń.