Zaostrzenia na krawędziach trzonów niektórych kręgów piersiowych i meniskowate zagłębienie płytki granicznej trzonu kręgu L5

Witam,proszę o diagnozę badania rtg kręgosłupa piersiowego ap i boczne: Niewielka prawowypukła skolioza piersiowa.Zaostrzenia na krawędziach trzonów niektórych kręgów piersiowych.Podejrzenie kręgszczeliny L5-S1 do oceny na zdjęciu celowanych skośnych. Meniskowate zagłębienie płytki granicznej trzonu kręgu L5 [pourazowe? zmiana o charakterze dysplastycznym?] Proszę o udzielenie mi jakiś bardzie szczegółowych informacji na temat tego badania zwłaszcza ostatniej jego części, dziękuje Mariusz(30)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.