Zaostrzenie objawów choroby Leśniowskiego-Crohna

Witam, serdecznie choruje na Leśniowskiego Crohna od tygodnia mam zaostrzenie biore antybiotki mam zlecone wlewki z hydrocortyzonu , zrobiłem CRP - 170 , OB 90 , dodatkowo choruje na nadciśnienie i codziennie mam w granicach 160/110 ...co mam robić ....kręci mi się w głowie mam nudności itp.. waga utrzymuje się na poziomie -

Wygląda na to, że ma Pan obecnie zaostrzenie choroby. Trudno udzielić porady bez badania. Choroba jest niestety przewlekła, zatem powinien Pan mieć "swojego" gastroenterologa, czy lekarza, który na stałe będzie się Panem opiekował i zmieniał leczenie stosowanie do Pana aktualnej sytuacji zdrowotnej. W chorobie Crohna to niezbędne.