Zaostrzenie trądziku różowatego a odpowiednie działania

Dzień dobry,znowu zaostrzyły mi się objawy trądzika różowatego,stosuję dietę,żele do mycia twarzy rozex,ale mimo tego stan mojej skóry na prawym policzku jest bardzo zła/mam 56 lat/dziękuję

Marta Mielniczuk

Witam,
niestety na zaostrzenie trądziku różowatego wpływa bardzo wiele czynników, błędy dietetyczne, stres, zaburzenia hormonalne, nieodpowiednia pielęgnacja, itp. Sugeruję wizytę u dermatologa w celu dobrania odpowiedniego dla Pani leczenia i pielęgnacji. Pozdrawiam